Specialista řízení projektů - skvělá firemní kultura, 13. a 14. mzda

Litoměřice

od 45.000 Kč

Popis pozice

Pro stabilní výrobně-obchodní společnost se zajímavým portfoliem produktů a služeb a atraktivním pracovním prostředím hledáme nového kolegu/ kolegyni.

• Řízení a koordinace svěřených projektů
• Komunikace s klíčovými zákazníky
• Dohled nad průběhem projektů, především nad kvalitou a termíny
• Kontakt napříč společností - s konstruktéry, nákupčími, výrobou
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Váš profil

• Min. SŠ/VŠ technického zaměření (strojírenství, řízení výroby, elektro)
• Zkušenost s řízením strojírenských projektů min. 2 roky
• Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem (pravidelné používání)
• Uživatelská znalost práce s 3D CAD programy výhodou
• Dobré komunikační dovednosti
• Obchodní a vyjednávací dovednosti, „tah na bránu“
• Kreativita, flexibilita, otevřenost novým řešením a názorům
• Připravenost k občasným služebním cestám

Naše nabídka

• Motivující základní mzda, pohyblivá složka dle dosažených výsledků, 13. a 14. mzda
• Služební telefon a notebook
• Prostor pro seberealizaci a profesní růst
• Příležitost podílet se na vývoji a výrobě špičkových strojírenských produktů přímo v závodě
• Nabídka školení v Čechách i v zahraničí
• Velmi příjemná firemní kultura a bohatá škála zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata