IT obchodní manažer s AJ

Praha, Plzeň

80.000 - 180.000 Kč

Popis pozice

Pro našeho klienta – stabilní a rychle rostoucí IT softwarovou a konzultační společnost, která dokáže ocenit Tvé schopnosti ve velmi motivačním FIXU i BONUSECH, hledáme kolegu do sales týmu. Preferuješ středně velkou dynamickou společnost, žádný korporát ani zdlouhavé procesy? Tak tato pozice může být právě pro Tebe.

Naše nabídka

Co nabízíme:
- Vysoce motivační plat a bonusy
- Organizuješ si svůj pracovní den a pracuješ odkudkoli
- Stabilní a rostoucí společnost s otevřenou kulturou – 10 let na trhu
- Podpora asistentky týmu a týmu profíků napříč společností
- Zajímavé firemní benefity

Váš profil

Koho hledáme:
- Mediora s AJ / Seniora s AJ
- Máš zkušenosti z IT prostředí na obdobné pozici
- Baví tě business development i key account a dlouhodobé vztahy se zákazníky
- Jsi samostatný, sebe-řídící typ s tahem na branku
- Baví tě prodej produktů/ služeb/ projektů
- Chceš pracovat v týmu profíků pro zajímavé klienty
- Preferuješ práci na IČO

Kontakt

Simona Kašturová

603411446

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata