Administrátor zákaznického oddělení s AJ a NJ

Bílina

30.000 - 35.000 Kč

Popis pozice

Pro přední výrobní společnost v oblasti automotive, zásobující svými výrobky všechny významné automobilky v Evropě, hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně.

• Komunikace se zákazníkem o požadavcích a dodávkách, řešení problémů spojených s dodávkami
• Příjem a správa objednávek (odvolávek)
• Příprava dodávek v podnikovém systému: expediční objednávky, dodací dokumenty podle požadavků zákazníka, spolupráce s poskytovateli logistických služeb
• Kontrola dat a příprava podkladů pro plánování výroby
• Udržování aktuální databáze master dat pro svěřené díly
• Kontrola a analýza skladových zásob svěřeného sortimentu, spolupráce při inventurách
• Sledování vývoje prodejů, analýzy odchylek od plánu, zajištění nápravy stavu a komunikace
• Monitoring spokojenosti svěřeného zákazníka, zavádění nápravných opatření
• Spolupráce a komunikace s dalšími odděleními společnosti (s kvalitou, výrobou, vývojem atd.)

Naše nabídka

• Motivující finanční ohodnocení
• 13. a 14. mzda
• Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
• Prostor pro profesní růst
• 5 týdnů dovolené
• 3 sick days
• Široký výběr zaměstnanecký benefitů formou Cafeterie
• Akce pro zaměstnance
• Závodní stravování

Váš profil

• SŠ/VŠ obchodního, ekonomického směru
• Zkušenost z oblasti Supply Chain (logistika, plánování apod.)
• Angličtina a němčina na dobré úrovni slovem i písmem
• Znalost práce s MS Office (Excel, Word), SAP, Outlook, Internet
• ŘP sk. B (aktivní řidič)
• Velmi dobré komunikační a argumentační dovednosti
• Analytické myšlení, iniciativní přístup k řešení problémů
• Spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu
• Ochota vzdělávat se a profesně se rozvíjet
• Připravenost k občasným služebním cestám

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata