Specialista/-ka zákaznického centra v telekomunikacích

Ústí nad Labem, Ostrava

20.000 - 30.000 Kč

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, největšího poskytovatele telekomunikačních služeb a provozovatele internetového televizního vysílání na českém trhu, hledáme nyní do týmu nové kolegy a kolegyně.

Budete:
- přijímat telefonické hovory od našich zákazníků a reagovat na jejich požadavky, poptávku, dotazy
- prodávat naše produkty a služby a nabízet nejvhodnější řešení
- pracovat s interními počítačovými systémy

Naše nabídka

- Dobré finanční ohodnocení – fixní mzda a bonusy, jejichž výši ovlivníte Vy sami
- Pestrá práce, kdy každý den je jiný
- Moderní pracovní prostředí v zákaznickém centru v Ústí nad Labem nebo Ostravě
- Důkladné zaškolení a trvalá podpora od zkušených kolegů
- Široká škála zaměstnaneckých benefitů – oblíbené jsou příspěvky na telefon, na dovolenou nebo na sportovní aktivity, ale je jich mnohem víc
- Jistota zaměstnání a zázemí silné společnosti
- Možnost karierního růstu – každý, kdo chce, dostane šanci!

Váš profil

- Jste komunikativní typ a máte příjemný projev
- Komunikace s lidmi Vás baví a rádi pomáháte
- Máte prodejní/ obchodní dovednosti a třeba už i nějakou podobnou pracovní zkušenost, ale není to podmínkou
- Umíte pracovat s počítačem
- Chcete se učit nové věci a máte chuť do práce

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata