Elektroprojektant/-ka - příležitost i na ŽL

Litoměřice

Od 40.000 Kč

Popis pozice

Pro stabilní výrobně-obchodní společnost se zajímavým portfoliem produktů a služeb a atraktivním pracovním prostředím hledáme nové kolegy/ kolegyně.

• Příprava elektrotechnické dokumentace dle zadání
• Komunikace se zákazníkem
• Podílení se na rozvoji a růstu divize
• Navrhování nových technických řešení optimalizace procesů

Naše nabídka

• Motivující finanční ohodnocení
• Možnost spolupráce na základě pracovní smlouvy nebo i na živnostenský list
• Prostor pro seberealizaci a profesní růst
• Samostatná práce v perspektivní společnosti
• Práce na high-tech projektech

Váš profil

• SŠ/ VŠ elektrotechnické vzdělání
• Zkušenost s prací v programu Eplan
• Zkušenost s tvorbou programových schémat pro Siemens LOGO
• Platné osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6. §10
• Schopnost samostatné práce na svěřené zakázce
• Zodpovědnost, pečlivost
• Znalost AJ/NJ/RJ výhodou

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata