Plánovač/-ka výroby, High-Tech společnost

Ústí nad Labem

35.000-45.000 Kč

Popis pozice

Pro významného a atraktivního zaměstnavatele v oblasti automotive díky růstu a novým projektům hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně.

Náplň práce:
- Objednávání a zajištění dodávek materiálu a komponentů pro výrobu
- Příprava výrobního plánu a dokumentace pro výrobu
- Optimalizace a udržování stavu zásob
- Správa a vyřizování zákaznických objednávek
- Komunikace se zákazníky, řešení reklamací a případných logistických problémů
- Správa zákaznické dokumentace ve firemních systémech a databázích
- Účast na přípravě a plánování nových projektů

Naše nabídka

- Příležitost pracovat na high-tech projektech v moderním a inovativním prostředí
- Atraktivní měsíční mzda
- Výkonové čtvrtletní bonusy
- Příspěvky na stravování, dopravu a penzijní pojištění
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Prostor pro profesní růst
- Přátelská firemní kultura
- a mnoho dalšího

Váš profil

- Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici z výrobní společnosti min. 2 - 3 roky
- Dobrá znalost AJ slovem i písmem - aktivní využití
- MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost práce v systému ERP
- Orientace v technické dokumentaci
- Znalost zásad 5S a principů štíhlé výroby
- Prozákaznický přístup
- Pečlivost, zodpovědnost

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata