Recepční/ HR asistent-ka v TOP společnosti

Ústí nad Labem

30.000 Kč

Popis pozice

Pokud rádi komunikujete, organizujete, zařizujete, oceňujete pestrou práci, berete úkoly s lehkostí a vnímáte, jak velký význam mají zdánlivé drobnosti, může být naše nabídka pro Vás to pravé.

Pro významného a atraktivního zaměstnavatele v oblasti automotive hledáme novou kolegyni nebo kolegu, co se postará o zajištění toho nejlepšího prvního dojmu příchozích i volajících do firmy, o hezké pracovní prostředí pro zaměstnance, o pohodovější a bezstarostnější pracovní den managementu nebo o přehlednou správu svěřených dokumentů, služeb a procesů.

Náplň práce:
- Administrativní podpora managementu společnosti a HR oddělení
- Zpracování příchozí a odchozích poštovních a kurýrních zásilek
- Obsluha firemní telefonní ústředny
- Dohled nad úklidovou službou
- Zajišťování služebních cest pro zaměstnance (ubytování, letenky, taxi)
- Správa společných firemních prostor (recepce, zasedací místnosti, jídelna)
- Správa agendy služebních vozidel
- Zajišťování objednávek kancelářských potřeb, občerstvení apod.
- Práce s docházkovým systémem

Naše nabídka

Naše nabídka:
- Příležitost pracovat v moderním a inovativním prostředí
- Motivující měsíční mzda
- Výkonové čtvrtletní bonusy
- Příspěvky na stravování, dopravu a penzijní pojištění
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Přátelská firemní kultura
- a mnoho dalšího

Váš profil

- Min. SŠ vzdělání
- Předchozí pracovní zkušenost na obdobné administrativní nebo HR pozici je výhodou
- Výborná znalost AJ slovem i písmem - aktivní využití
- Dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Výborné komunikační dovednosti a prozákaznický přístup
- Organizační schopnosti
- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- ŘP skupiny B

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata