IT specialista/ka - High-Tech společnost

Ústí nad Labem

od 35.000 Kč

Popis pozice

Pro významného a atraktivního zaměstnavatele v oblasti automotive díky růstu a novým projektům hledáme nové kolegy a kolegyně do IT týmu.

Čtěte dál, pokud se cítíte dobře v prostředí lidí i technologií, umíte si poradit s potřebami obou těchto světů a hledáte zajímavou příležitost v dynamickém prostředí automotive, přesto ale v přátelské firemní atmosféře.

Náplň práce:
- IT podpora koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí s 24/7 provozem
- správa, diagnostika, servis a opravy HW, SW
- správa mobilních zařízeni Windows Mobile, Android a iOS
- administrace Windows Serverů
- spolupráce na IT projektech a na rozvoji IT firemního prostředí
- tvorba dokumentace a uživatelských manuálů, podpora ostatním oddělením společnosti při řešení IT úkolů a projektů

Naše nabídka

- příležitost pracovat na high-tech projektech v moderním a inovativním prostředí
- motivující měsíční mzda
- výkonové čtvrtletní bonusy
- příspěvky na stravování, dopravu a penzijní pojištění
- jazykové a odborné vzdělávání
- prostor pro profesní růst
- přátelská firemní kultura
- a mnoho dalšího

Váš profil

- min. SŠ vzdělání technického zaměření, ideálně IT obor
- praxe na obdobné pozici (firemní IT podpora) minimálně 3 roky
- všeobecný přehled a zájem o svět IT
- zkušenosti s podporou koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí
- diagnostika, servis a opravy HW, SW
- znalost OS Microsoft Windows 7/10, HW a SW pracovních stanic a periferii na administrátorské úrovni
- zkušenosti s Microsoft Office 2016/2019 (zkušenosti s VBA výhodou)
- administrátorské znalosti OS Windows Server (AD, DNS, DHCP, GPO) a prostředí Hyper-V
- znalost sítí a protokolů (připojení zařízení do firemní sítě a jeho konfigurace)
- znalosti konfigurace a údržby kancelářských zařízení
- základní povědomí o VoIP
- znalosti a zkušenosti s OS Android + iOS na mobilních zařízeních
- samostatnost, pečlivost, flexibilita, chuť se učit
- komunikativní znalost AJ

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata