HR administrátor/-ka - TOP příležitost i pro absolventy

Ústí nad Labem

30.000-40.000

Popis pozice

Pokud rádi komunikujete, organizujete, zařizujete, oceňujete pestrou práci, berete úkoly s lehkostí a chcete svou začínající kariéru zaměřit na oblast HR, může být naše nabídka pro Vás to pravé.

Pro významného a atraktivního zaměstnavatele v oblasti automotive hledáme novou kolegyni nebo kolegu, co se postará o zajištění agendy vzdělávání zaměstnanců, pomůže s nábory a související administrativou a postupem času se zapojí do dalších HR projektů. Vše se naučíte za podpory zkušeného HR týmu.

Náplň práce:
- Administrativní podpora HR oddělení
- Správa a realizace tréninkového plánu zaměstnanců společnosti- školení zákonná, odborná, jazyková, firemní
- Spoluúčast na náborech operátorů
- Komunikace s lektory a dodavateli vzdělávacích služeb
- Organizační zajištění vzdělávacích a náborových akcí
- Administrativa - záznamy, certifikáty, hodnocení školení, podklady pro nábory atd.
- Komunikace s manažery jednotlivých oddělení
- HR projekty

Naše nabídka

- Příležitost i pro absolventy zapojit se do světa HR, a to v moderním a inovativním prostředí
- Motivující měsíční mzda
- Výkonové čtvrtletní bonusy
- Příspěvky na stravování, dopravu a penzijní pojištění
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Přátelská firemní kultura
- a mnoho dalšího

Váš profil

- Min. SŠ vzdělání
- Předchozí pracovní zkušenost na obdobné administrativní nebo HR pozici je výhodou
- Výborná znalost ČJ a AJ slovem i písmem - aktivní využití
- Dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Výborné komunikační dovednosti a prozákaznický přístup
- Organizační schopnosti
- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Velká chuť učit se a rozvíjet se
- ŘP skupiny B

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata