Team Leader ve výrobě - High Tech společnost

Ústí nad Labem

35.000

Popis pozice

Pro významného a atraktivního zaměstnavatele v oblasti automotive díky růstu a novým projektům hledáme nové kolegy a kolegyně.

Čtěte dál, pokud hledáte zajímavou příležitost v dynamickém prostředí, přesto ale v přátelské firemní atmosféře.

Náplň práce:
- řízení výroby na svěřeném úseku a směně, dodržování výrobní dokumentace
- dohled nad plynulostí výroby v souladu s výrobními postupy a požadavky systémů kvality
- koordinace výrobní kapacity, vytížení týmu, změn výrobního plánu, kontrola dostupnosti materiálu a nástrojů
- vedení podřízených zaměstnanců včetně kontroly docházky, spolupráce s nadřízeným na zajištění včasných podkladů pro zpracování mezd a na hodnocení podřízených zaměstnanců
- správa a pravidelná aktualizace svěřené výrobní dokumentace, práce s interním informačním systémem
- řešení problémů ve výrobě, navrhování nápravných opatření
- spoluúčast na zlepšování výrobních procesů a zkvalitňování pracovního prostředí

Váš profil

- min. 2–3 roky zkušeností na pozici předáka, team leadera, mistra apod. ve výrobní společnosti - nutná zkušenost s vedením týmu
- vzdělání technického směru
- MS Office uživatelská znalost
- orientace v technické dokumentace
- zkušenost s analýzami výrobních dat
- znalost práce dle systémů řízení kvality
- schopnost motivovat podřízené
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

Naše nabídka

- příležitost pracovat na high-tech projektech v moderním a inovativním prostředí
- motivující měsíční mzda - fix + bonusy + nadstandardní směnové příplatky
- příspěvky na stravování, dopravu a penzijní pojištění
- jazykové a odborné vzdělávání
- prostor pro profesní růst
- přátelská firemní kultura
- a mnoho dalšího

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata

Životopis