Frontend developer

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, který patří mezi špičky v oblasti moderních technologií nejen v České republice a je zároveň na předních místech jako zaměstnavatel, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Frontend developer. Staňte se součástí úspěšné rychle rostoucí společnosti . Můžete se tak stát součástí vznikajících týmů a pracovat na nových produktech v prostředí, kde je energie, kreativita a zápal pro věc. Klient se zaměřuje na produkty v oblasti digitální zábavy. Sídlí v Praze.

Jako Frontend developer se budete podílet na řízení vývoje aplikací v jazyce JavaScript, budete vyvíjet, implementovat a udržovat aplikace, komponenty a rozhraní online systému založeném na JavaScriptu, které běží na všech platformách (tablety, mobilní zařízení, stolní počítače). Budete udržovat stávající prototypy a skripty. Případně navrhovat a provádět testy.

Váš profil

Zkušenosti s vývojem aplikací v moderních JS frameworcích (Vue.js, React, Angular atd.).
Dobrá znalost HTML, CSS
Výhodou jsou zkušenosti s Javou, Springem, Kubernetes a s nástroji pro JavaScript (rush.js, npm, babel, webpack, sass atd.)

Naše nabídka

Možnost pracovat na zajímavých produktech
Flexibilní pracovní dobu a využívání home office dle vlastních preferencí
Plán rozvoje šitý na míru
Roční bonus
Kafeterii, elektronické stravenky a slevy u partnerů
5 týdnů dovolené
Komunikaci v anglickém jazyce (spolupráce s kolegy v zahraničí), neformální prostředí
Velmi hezké pracovní prostředí, které umožňuje se soustředit na práci, podněcuje kreativitu a nabízí možnost aktivního odpočinku i zábavy
Přátelskou neformální kulturu

Proč doporučujeme?

Možnost práce na zajímavých produktech
Hezké pracovní prostředí a dynamický kolektiv
Velmi dobré finanční ohodnocení
Možnost stát se součástí rychle rostoucí a úspěšné firmy s mnoha příležitostmi

Kontakt

Michaela Kratochvílová

607855769

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata