Integration analyst

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme Sr. Integračního analytika. Jedná se o českou společnost s téměř dvacetiletou tradicí, poskytující svým zákazníkům komplexní IT služby především v oblasti systémové a procesní integrace. Nabízí různé IT produkty, počínaje produkty jako jsou Integrační platforma, systém pro digitalizaci a automatizaci procesů a konče zakázkovým vývojem. V týmu pracuje zhruba 70 nadšených IT profesionálů, které baví hledat a vymýšlet IT řešení pro klienty. Rádi pracují v prostředí, kde je důležitá osobní odpovědnost a prostor pro osobní iniciativu, nápady a kreativitu. Jsou otevřeni i spolupráci na OSVČ a zkráceným úvazkům (nad 50%). Rolí Integračního analytika je sběr, porozumění a popis požadavků klienta, tvorba odpovídajícího návrhu a implementace samotného řešení. Také tvorba odhadů a tvorba systémové dokumentace.

Váš profil

zkušeností na pozici It/integračního analytika či specialisty zkušenosti s integrací na bázi SOA, CAMEL či ESB zkušenosti s enterprise architekturou a API managementem znalost UML, komponentních a sekvenčních diagramů, XSD, WSDL výhodou jsou zkušenosti s projektovým řízením a znalost agilních metodik angličtina na komunikativní úrovni dobré komunikační i analytické dovednosti ideálně VŠ vzdělání technického směru

Naše nabídka

zajímavé finanční ohodnocení práci na dlouhodobých projektech profesní rozvoj a možnost růstu v rámci firmy mezinárodně uznávané certifikace pružnou pracovní dobu (až 3 dny týdně možnost práce z domova) SIM kartu s neomezeným voláním v rámci ČR příspěvek na penzijní / životní připojištění Multisport kartu stravenkový paušál Proč doporučujeme? Práce na zajímavých projektech Jednoduché procesy bez zbytečné administrativy Možnost přicházet s novými nápady a být za ně ohodnocen

Kontakt

Pavla Teplá

607 855 769

Pole Jméno je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Email je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata