Cloud Devops engineer

Praha

Popis pozice

Mezinárodní firma sídlící v Praze a působící v dalších 3 zemích hledá Cloud Devops engineera. Společnost úspěšně dodává SW řešení především formou zakázkového vývoje, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA. Vzhledem k velkému množství projektů nabízí široké spektrum možností realizace a rozvoje, jak z pohledu samotných projektů, tak i technologií. Ročně nabízí 80 školení zaměřených na technický rozvoj, často i s možností certifikace. U svých nových kolegů kladou důraz na znalosti, zkušenosti ale třeba i na potenciál a chuť se učit. Jsou skvělou příležitostí pro IT speciality, kteří se nebojí nových zkušeností a dokáží je využít pro svůj rozvoj. Jsou otevřeni i spolupráci na OSVČ či na zkrácený úvazek Klient hledá Cloud Devops engineera, který se bude podílet na administraci produkčních a neprodukčních prostředí v Amazon AWS. Také bude sledovat výkon, bezpečnost a další parametry systému a zlepšovat stávající procesy pro deployment a monitoring řešení. Oceníme i zefektivňování různých rutinních činností nastavením automatizace. Čeká vás práce s nejnovějšími cloudovými a big data technologiemi, zajímavou serverless architekturou či nástroji pro automatizaci.

Váš profil

VŠ vzdělání technického zaměření Znalost nějakého programovacího nebo skriptovacího jazyka (Python, Shell, Java) Vyznáš se v SQL Výhodou jsou min. základní zkušenosti s AWS nebo jiným cloudovým prostředím komunikativní AJ (denní potřeba)

Naše nabídka

Možnost práce z domova (hybrid, remote dle dohody) Příspěvek na stravování 10denní sabbatical po odpracování každých 5 let v pracovním poměru Mobilního tarify s neomezeným voláním a SMS v rámci ČR a větší objem dat Příspěvek 10 000 Kč ročně na tebou zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase Atraktivní bonusy v závislosti na výsledcích firmy A mnoho dalších výhod Proč doporučujeme? Možnost pracovat v přední softwarové firmě Příležitost pracovat na rozmanitých projektech Přístup k různým moderním technologiím Přístup k odborným školením v oblasti vývoje a SW inženýrství s možností získání certifikátů

Kontakt

Michaela Kratochvílová

607855769

Mám zájem o pozici

Pole Jméno je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Email je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata