Specialista/-ka vzdělávání v TOP společnosti

Stříbro

40.000 - 50.000 Kč

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, strojírenskou výrobní společnost působící v průmyslové zóně u Stříbra (nejde o automotive), který se neustále rozrůstá, hledáme nové posily do personálního oddělení. Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na utváření firemní kultury a inspirativního pracovního prostředí.

Náplň práce:
- příprava a zajištění realizace plánu vzdělávání a školení (nástupní, zákonná, interní školení, e-learning)
- provádění interních školení
- podílení se na tvorbě koncepce rozvoje zaměstnanců a systému nástupnictví
- správa dokumentace - záznamy ze školení, popisy práce a kvalifikačních požadavků
- organizace akcí pro zaměstnance
- spolupráce a komunikace se školami, zajištění exkurzí a stipendijního programu
- práce s personálními systémy
- spolupráce s dalšími závody v rámci skupiny

Váš profil

- zkušenost z podobné pozice, ideálně ve výrobní společnosti
- základní orientaci v pracovně-právní problematice
- praktické zkušenosti s kvalifikačními maticemi
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- schopnost samostatné i týmové práce
- zodpovědnost, pečlivost
- komunikativní znalost angličtiny
- znalost práce s PC a s některým z personálních programů

Naše nabídka

-silně motivující finanční ohodnocení
-velmi vstřícnou a přátelskou firemní kulturu
-možnost profesního růstu
-25 dní dovolené
-dotované stravování
-příspěvek na dopravu
-příspěvky na dovolenou, Vánoce
-příspěvky na sport, kulturu
-příspěvky na penzijní a životní pojištění
-práce ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata

Životopis