Finanční účetní v moderní výrobní společnosti

Brno

Dle zkušeností

Popis pozice

Pro významného a stabilního zaměstnavatele v oblasti automotive hledáme nové posily do týmu "Shared Services".

Čtěte dál, pokud již máte zkušenosti s účetnictvím a controllingem a uvítáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí a s atraktivním ohodnocením.

Náplň práce:
- zodpovědnosti za účetní operace pro české pobočky firmy (mzdy, závěrky, úroky, bankovní výpisy apod.)
- spolupráce s controllingem na měsíčních reportech a uzávěrkách
- správa faktur, kontrola splatnosti, řešení problémů
- evidence majetku a související agenda
- příprava analýz dle zadání

Váš profil

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 2 roky zkušeností na podobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti
- práce s MS Office,
- SAP výhodou
- angličtina na komunikativní úrovni, alespoň částečná znalost němčiny výhodou

Naše nabídka

- stabilní práce v moderní společnosti
- flexibilní pracovní doba
- motivující finanční ohodnocení
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na stravování
- finanční odměny při životních výročích
- odborné vzdělávání a prostor pro profesní růst
- akce pro zaměstnance
- přátelská firemní kultura
a mnoho dalšího

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Email je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata

Životopis