top of page
IT Manager (m/ž)

Ústecký kraj

Dohodou

Popis pozice

Pro významnou a stabilní výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Manager. Společnou řeč najdeme s motivovanými a proaktivními zájemci, kteří už mají zkušenost z oblasti správy HW a SW (ideálně z výrobního prostředí), baví je práce na projektech a hledají prostor pro seberealizaci i další rozvoj.

Náplň práce:
- Plánování, koordinace a řízení všech IT procesů ve firmě a vedení týmu
- Analýzy potřeb, hledání vhodných technologických řešení a dohled nad implementací
- Správa a údržba IT systémů, zajištění bezpečnosti dat a informací
- Spolupráce s ostatními odděleními při implementaci nových technologií a systémů.
- Údržba IT infrastruktury: řízení databází, serverů, počítačových sítí a dalších IT systémů spolu s dalšími
- Zodpovědnost za zajištění bezpečnosti všech dat a informací společnosti : sledování bezpečnostních politik a postupů, řízení přístupu k datům a informacím a reagování na bezpečnostní incidenty.
- Práce na projektech s dalšími kolegy a odděleními

Váš profil

- Zkušenost z podobné pozice min. 3 roky (Senior IT specialist, IT Manager apod.) a prokazatelný potenciál pro další růst a rozvoj
- Komunikativní znalost AJ
- Dobrá znalost IT systémů a infrastruktury
- Zkušenosti s řízením projektů
- Zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
- Tah na branku, proaktivita, schopnost analyzovat a řešit problémy

Naše nabídka

- Jistota stabilního zaměstnání
- Prostor pro seberealizaci
- Motivující mzda, bonusy
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Pružná pracovní doba
- Dovolená 5 týdnů
- Dotované závodní stravování
- Další profesní rozvoj a školení
- Akce pro zaměstnance atd.

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Email je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata

bottom of page