top of page
Výkonná asistentka pro prestižní právní kancelář

Praha 1

40.000,-

Popis pozice

Hledáte novou výzvu a máte vášeň pro právo? Přidejte se k nám jako vykonná asistentka partnerů právní kanceláře v dynamickém právním týmu! Jsme na trhu uznávaná advokátní kancelář a hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á se nebojí zodpovědnosti a má oko pro detail.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Administrativa: Budete páteří kanceláře, od vedení klientských spisů po přípravu smluv a soudních podání.
  • Komunikace: Vaše role je klíčová pro koordinaci mezi právníky a ostatními odděleními.
  • Organizace: Plánování schůzek a cest bude ve Vašich rukou.
  • Technologie: Ovládání datových schránek a správa kalendáře bude Vaší denní rutinou.
  • Osobní asistence: Zajišťování osobních záležitostí nadřízených bude také součástí Vaší role.

Pokud se vidíte v této roli a chcete být součástí našeho týmu, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Váš profil

Co od Vás očekáváme:

  • Komunikativnost a samostatnost: Jste přirozený komunikátor a dokážete pracovat bez dohledu.
  • Pečlivost: Vaše práce je vaše vizitka, a proto kladete důraz na preciznost.
  • Týmový duch: Ať už jde o spolupráci nebo samostatnou práci, vy jste ten, na koho se tým může spolehnout.
  • Vzdělání a jazyky: S minimálně středoškolským vzděláním a aktivní znalostí angličtiny se u nás neztratíte.
  • Expertní znalosti: Vaše čeština je bezchybná a MS Office používáte jako profík.
  • Flexibilita a spolehlivost: Jste připraven/a na výzvy každodenního života v advokátní kanceláři a diskrétnost je pro Vás samozřejmostí.

Naše nabídka

  • vstřícný kolektiv, který rádi utužujeme na firemních akcích, mezi které patří jak společenské příležitosti, tak přátelská sportovní klání
  • odpovídající platové ohodnocení včetně ročního osobního bonusu
  • řadu benefitů, např. občerstvení v kanceláři, masáže na pracovišti, jazykové kurzy či volné vstupy do fitness centra,
  • 4 dny sick days za rok
  • 4 týdny dovolené a volno během Vánoc

Kontakt

HR PROfi

777180559

Pole Jméno je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Email je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata

bottom of page