SLUŽBY

Na trhu práce působíme více než 15 let, během nichž jsme získali skvělý přehled ve specifických tržních segmentech. Členové týmu HR PROfi procházejí soustavným tréninkem, mají proaktivní přístup a jsou nadstandardně motivováni

 

Expertíza HR PROfi spočívá v těchto službách:

DIRECT SEARCH

Vedoucí pracovníci, manažeři a úzce specializovaní odborníci běžně nehledají nové příležitosti na personálních portálech, nevystavují své životopisy a nemají čas monitorovat trh s volnými pracovními místy. Tyto profesionály vyhledáváme a oslovujeme na přímo a diskrétně. Dobře informovaný a motivovaný kandidát posune vaši společnost k lepším výsledkům.

RECRUITMENT

Naším standardem je rychlé představení kvalifikovaných a prověřených zaměstnanců od manuálních profesí až

po vrcholové pozice. Efektivně a inovativně pracujeme se sociálními sítěmi a HR marketingem, pracovními portály, interními a externími databázemi i osobními referencemi. Na základě správně definovaného požadavku klienta zajistíme úspěšné výběrové řízení s těmi správnými kandidáty.

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Pracujeme také s výrazně specifickými požadavky. Navrhneme a implementujeme řešení na míru. Pomůžeme zlepšit procesy tak, abyste byli efektivní při náboru těch správných zaměstnanců.

OUTSOURCING výběrových řízení a sourcingu 

Pokud si nevíte rady, koho a jak máte hledat, zpracujeme s vámi profil hledané pozice a zajistíme efektivní inzerci a propagaci na základě vašeho požadavku. Zprostředkujeme předvýběr kandidáta, včetně selekce životopisů.

Najdeme odpovídajícího uchazeče, zajistíme pohovory ve vaší společnosti a tím vám ušetříme čas.

OUTPLACEMENT zaměstnanců

Pokud se chcete důstojně rozloučit se svými zaměstnanci, můžete využít služby Outplacement.

Končícím zaměstnancům můžete poskytnout podporu při hledání nových příležitostí a současně i poděkovat za práci, kterou ve vaší společnosti odvedli. Prostřednictvím této služby můžete také přispět k budování vaší značky skvělého zaměstnavatele. Vaše odcházející zaměstnance provedeme novou výzvou při hledání dalšího uplatnění na trhu práce.

Pokud hledáte kvalitní zaměstnance a rádi byste využili služeb HR PROfi, neváhejte nás kontaktovat