top of page

SLUŽBY

Na trhu práce působíme více než 15 let, během nichž jsme získali skvělý přehled ve specifických tržních segmentech. Členové týmu HR PROfi procházejí soustavným tréninkem, mají proaktivní přístup a jsou nadstandardně motivováni

 

Expertíza HR PROfi spočívá v těchto službách:

DIRECT SEARCH

Vedoucí pracovníci, manažeři a úzce specializovaní odborníci běžně nehledají nové příležitosti na personálních portálech, nevystavují své životopisy a nemají čas monitorovat trh s volnými pracovními místy. Tyto profesionály vyhledáváme a oslovujeme na přímo a diskrétně. Dobře informovaný a motivovaný kandidát posune vaši společnost k lepším výsledkům.

RECRUITMENT

Naším standardem je rychlé představení kvalifikovaných a prověřených zaměstnanců od manuálních profesí až

po vrcholové pozice. Efektivně a inovativně pracujeme se sociálními sítěmi a HR marketingem, pracovními portály, interními a externími databázemi i osobními referencemi. Na základě správně definovaného požadavku klienta zajistíme úspěšné výběrové řízení s těmi správnými kandidáty.

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Pracujeme také s výrazně specifickými požadavky. Navrhneme a implementujeme řešení na míru. Pomůžeme zlepšit procesy tak, abyste byli efektivní při náboru těch správných zaměstnanců.

OUTSOURCING výběrových řízení a sourcingu 

Pokud si nevíte rady, koho a jak máte hledat, zpracujeme s vámi profil hledané pozice a zajistíme efektivní inzerci a propagaci na základě vašeho požadavku. Zprostředkujeme předvýběr kandidáta, včetně selekce životopisů.

Najdeme odpovídajícího uchazeče, zajistíme pohovory ve vaší společnosti a tím vám ušetříme čas.

OUTPLACEMENT zaměstnanců

Pokud se chcete důstojně rozloučit se svými zaměstnanci, můžete využít služby Outplacement.

Končícím zaměstnancům můžete poskytnout podporu při hledání nových příležitostí a současně i poděkovat za práci, kterou ve vaší společnosti odvedli. Prostřednictvím této služby můžete také přispět k budování vaší značky skvělého zaměstnavatele. Vaše odcházející zaměstnance provedeme novou výzvou při hledání dalšího uplatnění na trhu práce.

Pokud hledáte kvalitní zaměstnance a rádi byste využili služeb HR PROfi, neváhejte nás kontaktovat

SLUŽBY
bottom of page