top of page
Data Engineer

Česká republika

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Data Engineer. Jedná se o firmu, která pomáhá svým zákazníkům dělat chytrá rozhodnutí založená na datech. Jejich zákazníci sídlí především ve Švýcarsku, ale i Londýně, Praze či Bratislavě. Jejich zaměstnanci jsou převážně datoví analytici s velkým nadšením pro nové technologie a se skutečným zájmem o klienty a jejich projekty. Každý projekt je posouvá dále, a to nejen po odborné stránce. Celý tým pracuje ve svém HUBu v centru Prahy, mají plně flexibilní pracovní dobu a mohou samozřejmě pracovat “remotely”. Nenajdete u nich žádné složité procesy, ale jen zajímavé projekty! Jsou otevřeni spolupráci případně i na OSVČ.

Klient hledá kolegu/kolegyni se skutečným zájmem o vývoj a ladění datových transferů a transformací, vývoj a správu databází, analýzu a vývoj datových modelů, analýzu a tvorbu byznys reportů a dashboardů, vývoj a správu automatických testů a komunikaci se zákazníky.

Váš profil

  • Přehled a zkušenosti s technologiemi Microsoft Data Platform
  • Zkušenost či zájem učit se pracovat s platformou Microsoft Fabric
  • Velmi dobrá znalost SQL Server, Azure, Power BI,...
  • Angličtina B2
  • Nadšení a chuť učit se nové technologie (takto je jejich tým nastavený)

Naše nabídka

  • Příležitost se neustále rozvíjet - rozvoj je součástí firmní kultury  (velký budget alokovaný na rozvoj)
  • Neformální a velmi hezké pracovní prostředí (venkovní terasa s grilem, atd)
  • Možnost pracovat odkudkoliv
  • Předplatné Microsoft Visual Studio Enterprise (MPN), budget na hraní si v prostředí Azure
  • Plná licence RedGate SQL Toolbelt
  • 5 dní volna navíc
  • Žádné přesčasy
  • Občerstvení na pracovišti (ovoce, káva, čaj, nealko, čokoláda …)

  • Možnost pracovat v moderní firmě, která si za 9 let vybudovala velkou důvěru svých zákazníků
  • Přístup k velmi zajímavým projektům a technologiím
  • Možnost se neustále učit a inspirovat od zkušených kolegů/odborníků

Kontakt

Michaela Kratochvílová

607 855 769

Pole Jméno je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Email je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata

bottom of page