top of page
Manažer/ka investičních zakázek

Ústí nad Labem

70 000 - 100 000

Popis pozice

Pro stabilní společnost s unikátním typem výroby hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici manažer investičních zakázek, který pomůže realizovat ambiciózní projekty rozvoje společnosti. Nabízíme vysoce zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci se širokým záběrem a možností seberealizace.

* Plánování, řízení a koordinace investičních projektů ve spolupráci s vedením společnosti, dalšími odděleními a externími dodavateli
* Definice technických požadavků a specifikací projektů, včetně výrobních procesů, strojního vybavení a infrastruktury, komunikace s úřady
* Zajištění souladu s příslušnými normami a předpisy v oblasti bezpečnosti, životního prostředí a kvality
* Monitorování a optimalizace technických parametrů projektů pro dosažení maximální efektivity a výkonnosti
* Sledování nových technologií a trendů v oboru a jejich aplikace do projektů

Váš profil

* Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, technického managementu nebo příbuzného oboru
* Minimálně 4 roky zkušeností v oblasti řízení investičních projektů, ideálně ve výrobním prostředí
* Dobrá znalost nástrojů pro projektový management a Microsoft Office
* Orientace v technických principech a procesech výroby a strojírenství
* Schopnost efektivně plánovat, organizovat a řídit projekty s důrazem na dodržování technických požadavků a specifikací
* Zkušenost s vedením týmů a výborné komunikační dovednosti

Naše nabídka

* Motivující finanční ohodnocení
* Bonusy
* Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
* Prostor pro profesní růst
* 5 týdnů dovolené
* Dotované stravování
* Akce pro zaměstnance a mnoho dalšího

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Email je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata

bottom of page