top of page
Konstruktér/ka ve strojírenství

Nový Bor

40 000 - 70 000 Kč

Popis pozice

Do stabilní a úspěšné strojírenské společnosti, která vyrábí na zakázku unikátní produkty pro přední světové značky v automotive i v mnoha dalších průmyslových odvětvích, hledáme nové posily do týmu.

Popis pozice:
• Tvorba technických návrhů a konstrukcí v souladu s požadavky projektu - práce v programu Creo
• Spolupráce s ostatními členy týmu při stanovení technických parametrů a specifikací, řešení nastalých problémů
• Provádění technických výpočtů, analýz a simulací pro ověření funkčnosti a spolehlivosti navržených konstrukcí
• Správa dokumentace, revize konstrukcí, zadávání změn

Váš profil

• SŠ / VŠ vzdělání technického směru
• Praxe na podobné pozici min. 2 roky
• Nutná znalost práce s programem Creo
• Technické myšlení na vysoké úrovni, schopnost vidět komplexní obraz a nalézat řešení
• Znalost AJ aspoň na mírně pokročilé úrovni
• Schopnost pracovat samostatně i v týmu
• Komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, přesnost, aktivita při plnění svěřených úkolů

Naše nabídka

• Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, v menším přátelském týmu
• Motivující finanční ohodnocení (měsíční mzda + prémie)
• 13. a 14. mzda dle výsledků firmy
• Stravenkový paušál
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
• Prostor pro profesní růst, práce s nejnovějšími technologiemi
• Další příspěvky a akce pro zaměstnance

Kontakt

Markéta Řeháková

702206405

Pole Jméno je povinné

Pole Příjmení je povinné

Pole Email je povinné

Pole Telefon je povinné

Pole Životopis je povinné

Životopis

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vaše reakce byla přijata

bottom of page